Makaleler   /   Hesap

Hesabıma Phinaps onay rozeti nasıl alabilirim?

Posted on 10 April 2022 04:44 pm

Phinaps Onay Rozeti Genel Şartlar

 

Takipçi Kuralı: Phinaps onay rozeti alabilmeniz için şu durumda en az 1000 takipçinizin olması gerekmektedir. Bazı özel durumlarda bu kural dikkate alınmayabilir.

 

Gerçeklik Kuralı: Hesabınız gerçek bir kişiye, bir işletmeye veya bir markaya ait olmalıdır.

 

Gizlilik Kuralı: Hesabınız gizli olmamalıdır. Onay rozeti almış dahi olsanız, hesabınızın gizliliğini sonradan açtığınız fark edilirse onay rozetini kaybedebilirsiniz.

 

Bütünlük Kuralı: Biyografiniz, profil fotoğrafınız sizi yansıtmalı. En az bir Phin paylaşmış olmalısınız.

 

Önem Kuralı: Toplumun bütünü veya belirli bir kesim tarafından ilgiyle takip ediliyor, merak uyandırıyor olmalısınız. Bunun için karar yetkisi Phinaps’a aittir. Bu kural, bazı mecralardaki kayda değerlilik ölçütü ile karıştırılmamalıdır. Bir kimsenin, kuruluşun veya markanın kayda değer olup olmadığına karar vermek öznel bir durum olup, bu yaklaşım bizi yansıtmamaktadır.

 

Video Doğrulama: Yüzünüzü tam ve net olarak gösterecek şekilde 5-10 saniye aralığında bir video yüklemeniz gerekmektedir. Şirket ve markalar için bu kural istisnadır.

 

Bütün şartları karşıladığınızı düşünüyorsanız; Profil ayarları > Hesabımı doğrula bölümünden hesabınızın doğrulanması ve rozet almak için talepte bulunabilirsiniz.